XvP

ברוכים השבים!

Join the forum, it's quick and easy

XvP

ברוכים השבים!

XvP

האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קהילת פורומים מתקדמת!

Latest topics

» מישהו מבין בApp Inventor?
הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  EmptySun Nov 03, 2013 7:37 pm על ידי Admin

» דיון| דרושים מנהלים לפורום מוגובי
הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  EmptySun Oct 20, 2013 7:10 pm על ידי Admin

» ספרים כמתנות
הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  EmptySun Oct 20, 2013 7:07 pm על ידי Admin

» האח הגדול הזוכה הגדול!!
הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  EmptySat Apr 28, 2012 7:24 pm על ידי Admin

» נגע בליבי 3>
הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  EmptySat Apr 28, 2012 7:23 pm על ידי Admin

» פרסום|| בניית משחק דפדפן
הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  EmptySat Apr 28, 2012 7:21 pm על ידי Admin

» תמונות| של משחקי פלאש ודפדפן
הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  EmptySat Apr 28, 2012 7:20 pm על ידי Admin

» אתגר| משקיען השבוע
הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  EmptySat Apr 28, 2012 7:20 pm על ידי Admin

» פרסום דמות| Rufus
הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  EmptySat Apr 28, 2012 7:18 pm על ידי Admin

מי מחובר

בסך הכל ישנם 2 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -2 אורחים

אין

[ View the whole list ]

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 35 בתאריך Sun Jan 01, 2012 12:58 am

Statistics

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 4409 הודעות in 794 subjects

יש לנו 179 משתמשים רשומים

המשתמש הטרי ביותר הוא Amit Meir

Top posting users this week

No user

3 posters

הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade

Broken_Strings
    Broken_Strings
    XvP ViP!
    XvP ViP!

מספר הודעות : 36
    נקודות פרסום : 72

הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  Empty הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade

הודעה על ידי Broken_Strings Tue Oct 11, 2011 9:34 pm

Secondhand Serenade היא להקת רוק אקוסטי האמריקאי, בראשות הסולן והגיטריסט ג'ון וסלי. וסלי פרסמה שלושה אלבומי אולפן עד כה תחת השם Secondhand Serenade: Awake בשנת 2007, טוויסט בסיפור שלי בשנת 2008 לשמוע אותי עכשיו בשנת 2010.אלבום הבכורה multitrack הקלטה השתמשו כדי ליצור את הצליל של הלהקה באמצעות טכנולוגיה, ואילו האלבום השני לקח בדרך אחרת, באמצעות רצועה נכונה מנועי להקים קול מושלם יותר.
    היסטוריה

היסטוריה מוקדמת, המהדורה הראשונה (2004-2006)
    ג'ון וסלי נוצר Secondhand Serenade בעיר הולדתו של במנלו פארק בקליפורניה, ארה"ב, בשנת 2004. וסלי הועלתה אזור מפרץ סן פרנסיסקו למשפחה מוזיקלית כבנו של אב מוזיקאי ג'אז מקצועי, וציין כי "להיכנס המוסיקה היה דבר טבעי" עבורו. הוא בילה 8 שנים לנגן באס בלהקות המקומיות, שמציעות במספר מעשי החל מ בסגנון רגאיי, הארדקור רוק ופופ. [3] אחת הלהקות הוא שיחק, נשמע כמו החיים, [4] כלל בחור אזור המפרץ רוני יום אמן. לאחר שנים של משחק בס, הוא שבחר עבור גיטרה אקוסטית. וסלי כדלקמן המסורת של ג'ון Ondrasik של חמישה למלחמה. וסלי היה גם בנו של מהגר צ'כי. [5]
    וסלי החל לכתוב שירים משלו כאשר פגש את אשתו קנדיס שלו וסלי. היא רצתה אותו לנגן שיר "סרנדות שלה עם גיטרה בס היה בא בחשבון." הוא הודה שהוא נמצא "הייעוד האמיתי" שלו כשהוא לקח את הגיטרה. [3] שם בדוי Secondhand Serenade הוא התייחסות לאופן שבו השירים שלו היו "סרנדות" מושר לאשתו קנדיס שלו, שאיתה יש לו שני צעירים בנים. אנשים ברחבי העולם הן רק מקבל לשמוע את השירים "יד שנייה". [3] בעוד וסלי ממשיך השוק ביוגרפיה חיבה, בני הזוג נפרדו בשנת 2008. וסלי היה שבור לב כפי שניתן לראות ברבים משיריו. הוא שיחרר את "טוויסט בסיפור שלי" כהתייחסות הגירושין. [6] [7]
    בשנת 2005, וסלי אלבום הבכורה שלו שנקרא Awake. הוא הוקלט כמו הדגמה, לאחר ביצוע ההזמנה כמה ימים בסן פרנסיסקו בשנת 2005 הסטודיו מוקדם יותר, "רק באמצעות גיטרה אקוסטית ושירה רב במעקב שלו". [8] האלבום קודמה דרך דף Myspace Secondhand Serenade ועל ידי משחק מראה מקומי. דיסקים נמכרו במקור עם חשבון PayPal באמצעות הזמנה בדואר על ידי וסלי, בסופו של דבר חתם עם TuneCore מפיץ, מה שהופך שירים יד שניה של סרנדה זמין על פורטלים מוסיקה כולל iTunes. [9] האלבום מנוסה תמיכה מקוונת עצומה, עד סוף שנת 2006 Secondhand Serenade קיבל מיליוני מחזות על Myspace והיה מספר 1 באתר הרשת החברתית של אמן עצמאי במשך חודשים. מבחינה כספית, הוא היה אמור להיות הבאת עד 20,000 $ לחודש מ הורדות מכירות סחורה מחוץ לביתו. [8] הוא מכר מעל 15,000 עותקים של האלבום בעצמו, [10] ועל כוחו של מכירות אלה תומכים, באופן טבעי, תוויות בא לדפוק. Secondhand Serenade נחתם על ידי ותיק בכיר תווית דניאל גלס, על Glassnote החדש שלו רשומות תווית, אשר מופץ על ידי קבוצת לייבל עצמאי של וורנר. [9] בשנת 2006, רולינג סטון הודיעה Secondhand Serenade כמו # 3 בסקר הקוראים של המגזין עבור אמן Myspace הטוב ביותר [10].
    Awake הפרסום מחדש (2007-2008)
    בתחילת שנת 2007, Awake היה להנפיק על ידי Records Glassnote עם שני שירים נוספים. הוא שוחרר ב -31 בינואר ונתן וסלי chartings הראשון שלו, שדורג במקום # 16 על התרשים Heatseekers למעלה של בילבורד. [9] נוסף הצלחה להוביל אותו לשיא ב # 164 על לוח מודעות 200, מס '3 על Heatseekers למעלה # 19 על אלבומים עצמאיים תרשים.
    בתמיכה של שחרור התווית הראשונה שלו, וסלי היה בהשתתפות של MTV אתה שומע את זה קודם, ברייקרס AOL של מוסיקה Yahoo! של מי הבא? [9] והופיע על לדבר להראות לילה מאוחרת עם קונאן אובריאן. [8] הוא שיחק גם רבים מראה, כולל סיורים עם אוהב של הות'ורן הייטס All-American Rejects ו בפסטיבלי מוסיקה דרום עד דרום מערב, לאורך הצד רומנטיקה כימית שלי לינקין פארק על אחיזת עיניים. [9] [10]
    Secondhand Serenade שוחרר רק שיר אחד כל אחד מתוך אלבום הבכורה, "פגיע". השיר הוליד מוסיקה ווידאו, אשר נוצר על ידי פרנק בורין שהיה אחראי על הוידאו רד הוט צ'ילי "פלפלים עבור להיט יחיד" דני קליפורניה ". [10]" תורפה "הגיע לשיא של # 83 על לוח מודעות Hot 100, # 64 על 100 הפופ # 56 במצעד Hot Digital Songs.
    טוויסט בסיפור שלי (2008-2009)
    טוויסט בסיפור שלי שוחרר ב -19 בפברואר 2008 תכונות שירים כאלה Awake כמו "אולי" ו "השיחה שלך," אבל לשכפל עם להקה מלאה. חלק הארי של האלבום אולם יש רשימה של שירים חדשים שכתב ג'ון וסלי והקליט עם תזמורת מלאה. שני שירים על טוויסט בסיפור שלי הופקו על ידי המפיק המפורסם בוץ' ווקר, בעוד אחרים הופקו על ידי לשעבר תשעה אינץ' ניילז חבר דני Lohner. הסינגל הראשון, "להתאהב בך," שוחרר 21 ינואר 2008. האלבום הודלף, והיה נעשה זמין להורדה למשך חודש אחד לפני שחרורו הרשמי. ב -28 בינואר 2008 מוסיקה ווידאו עבור הסינגל הראשון מתוך "להתאהב בך" את האלבום הבכורה על להראות MTV TRL. בתמיכה של שחרור, בילה Secondhand Serenade רוב מרץ ואפריל הופעות עם להקות אמריקאי ביצוע באפריל אוטומטי Loveletter, ואת פרשת עניבה לבנה. חברי הלהקה בסיבוב הופעות שלו כוללים סטיב Shebby על גיטרה בס, לוקאס וסלי (אח של וסלי) על מפתחות / ווקס, ראיין קוק (לשעבר הבסיסט של פרשת עניבה לבנה) על הגיטרה להוביל / ווקס, וטום Breyfogle על התופים.
    הכותרת טוויסט בסיפור שלי הוא התייחסות גירושין של וסלי 2008 עם אשתו לשעבר קנדיס, עם מי יש לו שני בנים צעירים. [6] [7] וסלי נפרדו עם קנדיס באוגוסט 2007, הזמן שבו מסלולים עבור טוויסט בסיפור שלי נוצרו.
    בחודש נובמבר 2008 הסינגל הראשון של האלבום "להתאהב בך", היה מאושר פלטינה על ידי RIAA. [11] נכון 5 דצמבר 2008 "להתאהב בך" עדיין # 13 על האמריקאית 40 שירים למעלה במדינה. [12 ]
    "השיחה שלך" וידאו בבכורה על FNMTV ב -5 בדצמבר. זה ניתן לצפות באתר FNMTV.
    הוא שיחרר וידאו של השיר "אולי" בעמוד Myspace שלו ב -4 במאי 2009. וידאו שלה על קונצרטים שלו וטיולים ברחבי העולם, נורה בבימויו של סיור המנהל שלו פרסטון ג'ונס והמתופף טום שלו Breyfogle.
    טוויסט בסיפור שלי (Deluxe Edition) שוחרר ב -3 בפברואר 2009. הוא מכיל 5 רצועות בונוס כולל "השיחה שלך" (גרסת רדיו), "להתאהב בך" (גרסה אקוסטית), "כמו סכין" (גרסה אקוסטית), "בפעם האחרונה" אחד שלו, קולדפליי לכסות "Fix You" .
    לשמוע אותי עכשיו (2010 עד היום)
    אלבום האולפן השלישי של Secondhand Serenade זכאי לשמוע אותי עכשיו, ושוחרר ב -3 באוגוסט 2010. רשימת השירים של האלבום יש גם הודיעה. [13] בראיון שהעניק לאחרונה, אמר וסלי כי שיא חדש יהיה אופטימי יותר האלבום האחרון שלו, שהתמקד יחסים. [14]
    "Secondhand Serenade - זמרת / כותבת שירים ג'ון וסלי - חוזר עם אלבומו השלישי, לשמוע אותי עכשיו, מתוך 3 אוגוסט על ILG / Glassnote רשומות. שמונה מתוך אחד עשר שירים באלבום הופקו על ידי אהרון ג'ונסון (למערכה) בשעה Swing בית האולפנים בלוס אנג'לס. שלושת האחרים, כולל הסינגל הראשון, "משהו נוסף", הופקו על ידי ג'ון וסלי עצמו יחד עם המתופף שניה טום Breyfogle בסטודיו בביתו של וסלי מעורב ידי מארק Endert (רכבת, Maroon 5). "משהו נוסף" תהיה הופעה ראשונה בבית 07:40 על מאי 17 בתוכנית קיד Kraddick של רדיו ארצית מאוגדים יהיה זמין ב-iTunes על יוני 1. [13] "
    ב -1 ביוני, "משהו נוסף" שוחרר על iTunes כמו יחיד דלוקס עם מסלול בונוס "אתה סמים", סרטון המציג את עשיית "משהו נוסף", וכן חוברת דיגיטלית אחת החדשה.
    ב -21 ביולי, בעת סיור בדאלאס, הודיעה וסלי כי חבילת לעקוב להורדה רוק בנד יהיה זמין בקרוב, הכוללים מספר רב של להיטים, כולל Secondhand Serenade "להתאהב בך".
    ב -27 ביולי, וסלי הוסיף אחד עשר שירים מן האלבום החדש שלו Myspace והופשרו להזרמת עבור האוהדים. רבים מהשירים האלה יש דלף גם על אתרים כמו Youtube. ב -23 בנובמבר 2010, וסלי שוחרר להורדה באינטרנט ללא תשלום עבור הדגמה של השיר החדש את ה-EP החדש שנקרא "Let Me In". הסינגל הבא את האלבום החדש הוא גרסה חדשה של "אתה & אני" שמציעות גרובס קיידי
    וסלי מתכננת לשחרר EP בעקבות הסיור הנוכחי שלו ובו כל השירים אקוסטיים חדשים. בחודש מרץ 2011, הודיעה וסלי הוא התמקצעות EP חדש שזה יהיה זכאי קליל. קליל שוחרר דיגיטלית ב -3 במאי 2011, מורכב מחמישה שירים: "הזמן שלנו", "Let Me In", "בעלי חיים (עצים נאון כיסוי)," "אתה & אני (אקוסטי)," ואת "לעולם לא מאוחר מדי" .
    Ron968
    XvP Novice

שמי : רון
    מספר הודעות : 265
    נקודות פרסום : 211

הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  Empty וואו

הודעה על ידי Ron968 Tue Oct 11, 2011 9:41 pm

השקעה אדירה
    כל הכבוד לך.
    המשיכי כך.
    AK-47
    XvP Above Average

שמי : תומר D=
    מספר הודעות : 710
    נקודות פרסום : 116130

הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade  Empty Re: הסטוריית הלהקה - Secondhand Serenade

הודעה על ידי AK-47 Tue Jan 03, 2012 9:24 pm

פג תוקפו של אשכול זה

השעה עכשיו היא Sun Apr 28, 2024 1:35 pm